Dom O nas

Usługa

Profil firmy
MASZYNY XINYAO to profesjonalny producent i eksporter specjalizujący się w badaniach, rozwoju i produkcji maszyn do recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych.

(1) Linia do prania i recyklingu folii PP / PE; Linia do granulowania folii PE; Linia do mycia butelek HDPE; Granulator z tworzyw sztucznych ; Linia do granulacji na gorąco PVC; plastikowy granulator : wytłaczarka z rur z tworzyw sztucznych :

(2) Wytłaczanie Linie produkcyjne do maszyn do produkcji rur PVC Rura falista HDPE, rura PE / PVC / PPR, rura falista z podwójnymi ściankami z PE / PCV, spiralna rura z PE, dwuścienna duża rura spiralna .;
(3) linia do produkcji profili z tworzyw sztucznych; Maszyna do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych : Maszyna do drenażu :
(4) wytłaczarka jednoślimakowa lub dwuślimakowa, rozdrabniacz , mieszarka, krajarka, maszyna do ciągnięcia perforacji z tworzywa sztucznego i inne maszyny pomocnicze itp.

Odkąd firma została założona w 2005 r., Przestrzega ona idei jakości, usług i tworzenia, dzięki doskonałemu i zaawansowanemu sprzętowi produkcyjnemu, profesjonalnym talentom w projektowaniu techniki, zaczęła produkować zestawy urządzeń, które są szeroko odpowiednie do przetwarzania tworzyw sztucznych . Nasze produkty były eksportowane do wielu krajów, takich jak Kanada, Meksyk, Chile, Egipt, Słowacja, Dominikana, Indonezja, Bułgaria, Katar, Arabia Saudyjska, Libia itd.

"Traktuj klientów szczerze, uważaj na reputację firmy i polegaj na wysokiej jakości, aby odnieść sukces" to pomysł zarządu producentów. Mamy nadzieję, że rozwiniemy i będziemy współpracować ze wszystkimi, a także nawiążemy długotrwałe i stabilne stosunki operacyjne. Serdecznie witamy obecność starych i nowych klientów.

Czekamy na współpracę z Tobą na lepsze jutro.

Z poważaniem, ZHANGJIAGANG XINYAO MACHINERY CO., LTD.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Historia:

2005 - Założona Zhangjiagang XINYAO Machinery Co., Ltd.,

Rozpoczął produkcję maszyn do prania i recyklingu tworzyw sztucznych, maszyn do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych, maszyn pomocniczych itp.

2006 - Dodanie 1 centrum obróbczego CNC, 6 maszyn tokarskich, 3 frezarki, 3 wiertarki, 2 szlifierki i tak dalej ze względu na rozwój rynków.

2007- Nasz produkt jest szeroko sprzedawany na rynku krajowym.

2008 - Planowanie własnej korporacji handlu zagranicznego w celu wykorzystania globalnego rynku.

2009- Uczestniczyła w wystawie Chinaplas, jednej z największych targów maszyn z tworzyw sztucznych i gumy w Azji.

2010- Wejście na rynek Europy, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Azji Południowo-Wschodniej itd.

2011- PET, PP, PE plastikowe maszyny do mycia i granulowania są bardzo popularne wśród naszych zagranicznych klientów i otrzymały dobre opinie.

2012- Nasze plastikowe maszyny zostały sprzedane na całym świecie, a jakość i technologia naszych produktów jest wysoce zalecana przez naszych globalnych klientów.

2013 - Wielkość sprzedaży wzrosła dwa razy niż w ubiegłym roku.

2014 - Poszerzenie naszego zespołu sprzedaży o dostarczanie naszych wykwalifikowanych produktów do większej liczby klientów na całym świecie.

2015 - Kontynuacja sprzedaży na rynek zagraniczny.

2016- Stabilny i płynny rozwój.

2017- XINYAO rozszerzyło się o wiodącą firmę w chińskim przemyśle recyklingowym.
2018- Jesteśmy bardzo doświadczeni i już wyeksportowaliśmy produkty do wielu krajów, szczególnie w Europie i USA, Ameryce Południowej, na Bliskim Wschodzie, w południowo-wschodniej Azji itp. Podobnie jak Kanada, Meksyk, Chile, Egipt, Słowacja, Dominikana, Indonezja , Bułgaria, Arabia Saudyjska, Katar, Libia, Rosja, Azja Środkowa, np. Uzbekistan, Kazachstan itd.

2019- XINYAO kontynuuje odważną nową przyszłość.

ZHANGJIAGANG XINYAO MACHINERY CO.,LTD. ZHANGJIAGANG XINYAO MACHINERY CO.,LTD. ZHANGJIAGANG XINYAO MACHINERY CO.,LTD.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

marki : Xinyao MASZYNY

Ilość pracowników : 70~90

Coroczne wyprzedaże : <1million-2million

Rok założenia : 2005

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Plastikowe Shredder Maszyna na sprzedaż dobra jakość Plastikowe Shredder Maszyna na sprzedaż