Dom

ZHANGJIAGANG XINYAO MACHINERY CO.,LTD.

dobra jakość Plastikowe Shredder Maszyna na sprzedaż
dobra jakość Plastikowe Shredder Maszyna na sprzedaż
Xinyao MASZYNY zapewnienia dobrej jakości maszyny do recyklingu, do tej pory, maszyny pracują 5 lat, bez jakiekolwiek przerwy, jesteśmy bardzo zadowoleni.

—— DK Gupta

Xinyao MASZYNY dostarczanie maszyn wysokiej jakości z dobrą obsługę po iw rozsądnej cenie, która jest wiarygodnym producentem w Chinach.

—— DIRD POLYTEX CO., LTD.

Im Online Czat teraz

ZHANGJIAGANG XINYAO MACHINERY CO.,LTD.

1 2 3
ZHANGJIAGANG XINYAO MACHINERY CO.,LTD. ZHANGJIAGANG XINYAO MACHINERY CO.,LTD. ZHANGJIAGANG XINYAO MACHINERY CO.,LTD.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Xinyao MASZYNY
Ilość pracowników : 70~90
Coroczne wyprzedaże : <1million-2million
Rok założenia : 2005
pc Export : 80% - 90%
MASZYNY XINYAO to profesjonalny producent i eksporter specjalizujący się w badaniach, rozwoju i produkcji maszyn do recyklingu odpadów z tworzyw sztucznych.

(1) Linia do prania i recyklingu folii PP / PE; Linia do granulowania folii PE; Linia do mycia butelek HDPE; Granulator z tworzyw sztucznych ; Linia do granulacji na gorąco PVC; plastikowy granulator : wytłaczarka z rur z tworzyw sztucznych :

(2) Wytłaczanie Linie produkcyjne do maszyn do produkcji rur PVC Rura falista HDPE, rura PE / PVC / PPR, rura falista z podwójnymi ściankami z PE / PCV, spiralna rura z PE, dwuścienna duża rura spiralna .;
(3) linia do produkcji profili z tworzyw sztucznych; Maszyna do wytłaczania rur z tworzyw sztucznych : Maszyna do drenażu :
(4) wytłaczarka jednoślimakowa lub dwuślimakowa, rozdrabniacz , mieszarka, krajarka, maszyna do ciągnięcia perforacji z tworzywa sztucznego i inne maszyny pomocnicze itp.

Odkąd firma została założona w 2005 r., Przestrzega ona idei jakości, usług i tworzenia, dzięki doskonałemu i zaawansowanemu sprzętowi produkcyjnemu, profesjonalnym talentom w projektowaniu techniki, zaczęła produkować zestawy urządzeń, które są szeroko odpowiednie do przetwarzania tworzyw sztucznych . Nasze produkty były eksportowane do wielu krajów, takich jak Kanada, Meksyk, Chile, Egipt, Słowacja, Dominikana, Indonezja, Bułgaria, Katar, Arabia Saudyjska, Libia itd.

"Traktuj klientów szczerze, uważaj na reputację firmy i polegaj na wysokiej jakości, aby odnieść sukces" to pomysł zarządu producentów. Mamy nadzieję, że rozwiniemy i będziemy współpracować ze wszystkimi, a także nawiążemy długotrwałe i stabilne stosunki operacyjne. Serdecznie witamy obecność starych i nowych klientów.

Czekamy na współpracę z Tobą na lepsze jutro.

Z poważaniem, ZHANGJIAGANG XINYAO MACHINERY CO., LTD.

Szczegóły kontaktu
ZHANGJIAGANG XINYAO MACHINERY CO.,LTD.

Osoba kontaktowa: Ms. Judy Pan

Tel: 0086-18606286868

Faks: 86-512-58570919

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)